Referanslarımız

Casa Vista Sitesi - Türkbükü

Good Life Site Yönetim Hizmetleri olarak Bodrum, Türkbükü’nde yer alan Casa Vista Sitesi’nin tüm yönetim işlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Sitenin tüm bakım, onarım, yönetim ve organizasyon işlerini başarıyla yürütmekteyiz.

Berggruen 1 Sitesi - Gümüşlük

Good Life Site Yönetim Hizmetleri olarak Bodrum, Gümüşlük’te yer alan Berggruen 1 Sitesi’nin tüm yönetim işlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Sitenin tüm bakım, onarım, yönetim ve organizasyon işlerini başarıyla yürütmekteyiz.

 

Fiera Vista Sitesi - Gündoğan

Good Life Site Yönetim Hizmetleri olarak Bodrum, Gündoğan’da yer alan Fiera Vista Sitesi’nin tüm yönetim işlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Sitenin tüm bakım, onarım, yönetim ve organizasyon işlerini başarıyla yürütmekteyiz.

Narada Sitesi - Akyarlar

Good Life Site Yönetim Hizmetleri olarak Bodrum, Akyarlar’da yer alan Narada Sitesi’nin tüm yönetim işlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Sitenin tüm bakım, onarım, yönetim ve organizasyon işlerini başarıyla yürütmekteyiz

 

Seba Yasemin Evleri - Gündoğan

Good Life Site Yönetim Hizmetleri olarak Bodrum, Gündoğan’da yer alan Seba Yasemin Evleri’nin tüm yönetim işlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Sitenin tüm bakım, onarım, yönetim ve organizasyon işlerini başarıyla yürütmekteyiz.

Park Koru Evleri - Torba

Good Life Site Yönetim Hizmetleri olarak Bodrum, Torba’da yer alan Park Koru Evleri’nin tüm yönetim işlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Sitenin tüm bakım, onarım, yönetim ve organizasyon işlerini başarıyla yürütmekteyiz.

 

Pak Sitesi - Ortakent

Good Life Site Yönetim Hizmetleri olarak Bodrum, Ortakent’de yer alan Pak Sitesi’nin tüm yönetim işlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Sitenin tüm bakım, onarım, yönetim ve organizasyon işlerini başarıyla yürütmekteyiz.

Heredot İş Merkezi - Bodrum

Good Life Site Yönetim Hizmetleri olarak Bodrum’da yer alan Heredot İş Merkezi’nin tüm yönetim işlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Sitenin tüm bakım, onarım, yönetim ve organizasyon işlerini başarıyla yürütmekteyiz.

 

Alysia Sitesi - Yalıkavak

Good Life Site Yönetim Hizmetleri olarak Bodrum, Yalıkavak’ta bulunan Alysia Sitesi’nin tüm yönetim işlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Sitenin tüm bakım, onarım, yönetim ve organizasyon işlerini başarıyla yürütmekteyiz.

Elia Park Evleri - Ortakent

Good Life Site Yönetim Hizmetleri olarak  Bodrum’da bulunan  Elia Park Evleri’nintüm yönetim işlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Sitenin tüm bakım, onarım, yönetim ve organizasyon işlerini başarıyla yürütmekteyiz.

 

Kadıköy Sitesi - Bodrum

Good Life Site Yönetim Hizmetleri olarak Bodrum’da bulunan Kadıköy Sitesi’nin tüm yönetim işlerini profesyonel olarak yapmaktayız. Sitenin tüm bakım, onarım, yönetim ve organizasyon işlerini başarıyla yürütmekteyiz.