Hakkımızda

NEDEN GOODLİFE YÖNETİM HİZMETLERİ?

Günümüzün zorlu yaşam şartlarında  toplu yaşamın getirdiği bazı zorluklar ve zorunluluklar vardır. İçinde  yaşadığınız sitenizin ve gayrimenkulünüzün değerini korumak, site sakinlerinin yaşam kalitesini arttırmak, güvenlik ve huzurunu sağlamak için yerine getirilmesi gereken bu zorunluluklar; profesyonel bir  yönetim hizmeti alınması durumunda sakinlerin hayatını kolaylaştıran ve yaşam kalitesini yükselten bir gerçektir.

Bu noktada alanında uzman, sadece bu konuda hizmet veren bir tesis yönetimi şirketi ile çalışmak site sahipleri için bir tercih sebebidir.

Goodlife Yönetim Hizmetleri A.Ş. bu ihtiyacınızı karşılamak için kurulmuştur.

Teknolojik altyapımız ve uzman kadromuzla tüm yönetim ihtiyaçlarınızı karşılamak bizim işimiz.

BİZ SİZİN ADINIZA SİZİN İÇİN YÖNETELİM, SİZ RAHATINIZA BAKIN…

 

VİZYONUMUZ 

GOODLIFE YÖNETİM, yönetim hizmetlerini sunduğu sitelerde,hayranlık duyulacak yaşam kalitesini sağlamayı,  kaliteli, verimli, şeffaf ve etkin yönetim anlayışını derin bir güven duygusuyla birleştirerek yönettiği mekanlara değer katmayı, kendisine vizyon olarak belirlemiştir.

MİSYONUMUZ 

Profesyonel site yönetimi hizmeti verdiğimiz yerleşim birimlerinde site sakinlerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayıp, hızlı, uygun ve doğru çözümler sunarak huzurla yaşanabilen konforlu yaşam alanları sağlamak için kurumsal ve profesyonel yönetim anlayışla çalışıyoruz.

mert-kahveci-6QOG3xSo12g-unsplash.jpg

Eren Başar

Genel Müdür

Gürol Tarhan

Operasyon Müdürü

Yönetim Ekibi

Hülya Durgut

Mali ve İdari İşler

Arzu Ercan

Türkbükü & Gündoğan Bölge Sorumlusu